FILMY PRAWDY – WYKAZ FILMÓW

WOJNA INFORMACYJNA

Filmy na pŁytach z nadrukiem w opakowaniach plastikowych:

Filmy na pŁytach z nadrukiem wysyłane w kopercie:

.

.

——————————————————————————————————————-

——————————————————————————————————————-

OPŁATA ZA ZESTAW 60 FILMÓW NA 10 PŁYTACH:

ZESTAW 60 FILMÓW NA 10 PŁYTACH – W KOPERTACH (Z NADRUKIEM ZARÓWNO NA PŁYCIE JAK I KOPERCIE):

Cena: 45zł

ZESTAW 60 FILMÓW NA 10 PŁYTACH W 5 DUŻYCH PLASTIKOWYCH OPAKOWANIACH (Z NADRUKIEM NA PŁYCIE I PUDEŁKU Z DUŻĄ OKŁADKĄ):

Cena: 60zł

.

OPŁATA ZA Pojedyncze PŁYTY:

.

Cena samej płyty z wykonanym nadrukiem – wysyłanej w kopercie bez pudełka: Cena=4,5zł Cena płyty z nadrukiem – wysyłanej w oryginalnym dużym opakowaniu: Cena=6zł

Osoba zainteresowana otrzymaniem płyty opłaca koszty związane z przesyłką.

—————————————————————————–

Adres kontaktowy pod zamówienia i uzyskanie wszelkich informacji:

filmyprawdy@gmail.com

—————————————————————-

Więcej informacji:

1) FILMY PRAWDY

2) WSZYSTKIE FILMY NA 10 PŁYTACH

.

Redakcja Filmy Prawdy

.

—————————————————————————–

O informacjach zawartych na płytach powinien wiedzieć każdy z nas i właśnie z tego powodu powstała ta inicjatywa.

Poświęć choć chwilę na materiały zawarte na tych nośnikach, ponieważ być może jest to twoja jedyna okazja, aby zobaczyć i zapoznać się z informacjami, które nigdy nie zostaną wyemitowane w telewizji, radiu i prasie.

Płyty te nie powstały po to, aby umilić nam czas, ale by móc przekazać nam coś bardzo cennego – wiedzę, która jest przed nami ukrywana przez klasy rządzące, a której brak dotyka bezpośrednio każdego z nas.

1) Alan Watt – SZOK I TRWOGA (MASOWE PROCESY MANIPULACJI) Oto wywiad z Alanem Wattem. Alan jest pisarzem, dziennikarzem radiowym oraz wnikliwym analitykiem strategii nowego porządku światowego. Wywiad ten jest lekcją dokumentującą masowe zmiany cywilizacyjne ostatniego stulecia oraz procesy i ludzi za nimi stojących. Budowanie Nowego Porządku Świata jest złożonym procesem angażującym tysiące instytucji, fundacji i niezależnych grup badawczych. Alan Watt pokazuje kto, kiedy i dlaczego zmienił drastycznie kulturę świata zachodniego opisując wnikliwie techniki stojące za tymi zmianami.

.

2) Niewidzialna wojna. Wykład o procesach destabilizacji. Niewidzialna wojna to wykład z lat 80-tych Yuria Bezmenova, aka Tomasa Schumana, uciekiniera/dezertera z radzieckiego KGB. Opisuje on w detalach system KGB, procesu dywersji i przejęcia społeczeństw. Ten wykład, który odbył się w Los Angeles w 1983 roku jest istotną lekcją nauk politycznych. Y. Bezmenov był osobiście zaangażowany w wysiłki światowej propagandy sowieckiej. Podobnie jak Winston Smith, z George’a Orwella „1984”, Tomas Schuman pracował dla komunistycznego odpowiednika Ministerstwa Prawdy Orwella: Agencji Prasowej Novosti. Novosti, co oznacza „Wiadomości” w języku rosyjskim, istniało do produkcji mylących i fałszywych historii, które następnie były publikowane w mediach zagranicznych. W KGB tego typu działania określane były jako „dezinformacja”.Materiał omówiony w tym wykładzie jest niezwykle ważny w obecnym czasie, w którym obserwujemy upadek moralności, kultury, religii i porządku społecznego. Informacje zawarte w wywiadzie dają szeroki wgląd w techniki destabilizacji i przejmowania krajów.Problematyka destabilizacji Polski w obecnych czasach nie jest częścią ekspansji systemu wschodniego tylko zachodniego. Obecna fala destabilizacji jest tsunami niosącym za sobą nowy globalny system „socjalizmu naukowego” reprezentowanego przez elity świata zachodniego, korporacje, banki i ludzi z administracji amerykańskiej takich jak Zbigniew Brzeziński czy Henry Kissinger. Ta grupa ma nadzieję stworzyć nowy globalny system „nowy porządek świata”, ale najpierw muszą zniszczyć obecny, wykorzystując opisane poniżej techniki.
Omówiony w tym filmie fakt prowadzenia destabilizacji i podbojów na innych krajach/kulturach przez KGB jest dość oczywisty dla każdego Polaka, który jest w średnim wieku i pamięta tamte czasy lub zna historię ostatnich 70 lat Polski i świata. Mniej oczywistym jest fakt dokładnie tych samych działań, opartych na tym samym modelu wdrażanych w życie przez kraje zachodnie, głównie Wielką Brytanię i USA. Jeden z historyków amerykańskich Carroll Quigley w książce “Tragedy and Hope. A History of the World in Our Time.” ujął to tak:“s.25. Destrukcyjny wpływ zachodniej cywilizacji na tak wiele obcych społeczeństw wynika z jej zdolności do demoralizacji ideologii i kultury duchowej, jak również zdolności do niszczenia ich w sensie fizycznym używając broni palnej.”Kiedy rozejrzymy się dookoła i zobaczymy jak niewiele zostało z naszych tradycji, kultury, norm zachowań, etyki i jednocześnie poświęcimy czas na obserwację czym “nasze” formy zostały zastąpione, będziemy mieli jasny obraz tego dokąd zmierzamy.

3) Sowiecka dywersja wolnej prasy.

Niepowtarzalny wywiad z Thomasem Schumanem, który jest ciekawym dopełnieniem problematyki dywersji kulturalnej i przejmowania kontroli nad krajami.

.

.

.

.

4) Co jest nie tak z Unią Europejską? Co jest nie tak z Unią Europejską? ‪Nigel Farage na Uniwersytecie Gandawskim‬.

Przez prawie 50 lat obywatele w Polsce funkcjonowali w totalitarnym systemie, który decydował o ich życiu co dla większości ludzi miało mizerny skutek. Poziom życia był na dramatycznym poziomie a niekończące się reglamentacje na produkty kazały ludziom walczyć o przetrwanie w betonowych miastach. Ekonomicznie, społecznie, naukowo i wielu innych kwestiach Polska stała się krajem zacofanym i biednym, nie dlatego, że ludzie nie potrafili pracować ale dlatego, że monolityczny system socjalistyczny im to uniemożliwiał.

Polska wstępując do Unii Europejskiej, weszła w praktycznie identyczną strukturę polityczną. Struktura ta powoli zaczyna pokazywać swoją ułomność polityczną, ekonomiczną i sugerując federację pokazuje swoje totalitarne zęby. Pod względem technicznym parlament Europejski jest kopią parlamentu ZSRR a dzisiejsi komisarze unijni niewiele się różnią od członków politbiura. Przez tylko te fakty Unia Europejska nie jest demokratyczną instytucją i jest zagrożeniem dla wolności i dobrobytu obywateli europy. Więcej w zamieszczonym poniżej wykładzie.

5) Zakon Śmierci (Bohemian Grove)

Ten film zagłębia się w historię Bohemian Grove, gdzie elity, ludzie którzy kierują losami ziemi zbierają się raz do roku z dala od publiki czy mediów.

Przedstawione w filmie szczegóły pokazują, że Bohemian Grove było i jest nadal miejscem niektórych z najważniejszych wydarzeń w historii ludzkości w tym opracowania programu Wojen Gwiezdnych i Projektu Manhattan.

Jeżeli nie zrozumiemy faktu, że światem rządzą ludzie, którzy otwarcie wyznają wiarę w lucyfera, to mało które z obecnych i przeszłych wydarzeń będzie miało sens. Ten film oraz „Sekrety Bohemian Groove” dokumentują ten fakt.

6) Ecoscience – plan globalnej eksterminacji ujawniony

Film przedstawiony poniżej jest wywiadem z Dr. Websterem G. Tarpleyem z roku 2011. W wywiadzie tym omawia on plan elit mający na celu eksterminację 90% ludzkiej populacji. Plan ten został napisany w latach 70-tych przez J.P. Holdrena obecnego asystenta prezydenta Obamy ds nauki i technologii i dyrektora biura polityki ds nauki i technologii w Białym Domu. Plan ten został zawarty w książce Holdrena- „Ecoscience. Population, resources, environment”, która jest przerażającą lekturą opisującą potrzebę depopulacji oraz metody do jej przeprowadzenia.

7) TerrorStorm. Historia terroryzmu sponsorowanego przez rządy.

Poprzez całą historię, agencje rządowe dokonywały ataków terrorystycznych skierowanych przeciwko własnym obywatelom. Służyło to za pretekst do zwiększenia nad nimi kontroli i ich zniewalania.

TerrorStorm pokazuje jak na przestrzeni ostatniego stulecia zachodni przywódcy mordowali obywateli swoich krajów, pozując jednocześnie na ich wybawców. Z filmu tego dowiemy się, że ataki z 11 września w Nowym Jorku, 7 lipca w Londynie i inne zamachy terrorystyczne nie zostały przygotowane i przeprowadzone przez tych, których się o to oskarża.

Zobaczymy, jak brytyjskie siły specjalne przygotowują zamachy terrorystyczne w Iraku. Przyjrzymy się też oficjalnym dokumentom rządu amerykańskiego, w których armia USA planuje porwanie samolotów pasażerskich i zamachy terrorystyczne w Stanach.

Dokument ten, to także opowieść o systemach kontroli, które stworzono, by zamknąć oczy obywatelom Zachodu na otaczającą ich rzeczywistość. To doskonała analiza historycznych wydarzeń, do uczestnictwa w których rządy po wielu latach wreszcie się przyznały.

8) Wojna na sprzedaż. Wywiad z A.C. Suttonem. Wywiad przeprowadzony przez Dr. Stanleya Monteitha z Anthonym C. Suttonem (1925-2002). Film pomaga zrozumieć mechanizmy dzięki, którym Rosja, Niemcy, Chiny zbudowały swoje totalitarne systemy.

MATERIAŁ OMÓWIONY W WYWIADZIE JEST NIEZWYKLE WAŻNY W OBECNYM CZASIE, W KTÓRYM OBSERWUJEMY CORAZ WIĘKSZĄ EKSPANSJĘ MILITARNĄ AMERYKI ORAZ BUDOWĘ i TRANSFER NAJNOWSZYCH TECHNOLOGII DO KOMUNISTYCZNYCH CHIN.

INFORMACJE W FILMIE DAJĄ RÓWNIEŻ WGLĄD W PRAWDZIWE PRZYCZYNY OKUPACJI POLSKI PRZEZ REŻIM HITLERA A NASTĘPNIE SOWIECKĄ ROSJĘ.

Anthony C. Sutton był Brytyjskim ekonomistą, historykiem i pisarzem. Od 1968 do 1973 roku był pracownikiem naukowym w instytucie Hoowera / Uniwersytet Stanforda. Tam opublikował książkę “Zachodnia technologia a rozwój ekonomiczny Rosji”, w której opisał rozwój i budowę potęgi industrialno-militarnej komunistycznej Rosji, przez amerykańskie firmy. Po wydaniu serii książek został zmuszony do opuszczenia uniwersytetu. Napisał 25 książek o tematyce historycznej, między innymi: “Wall Street and the Bolshevik Revolution” “Wall Street and the Rise of Hitler“ ”Wall Street and FDR” “Western Technology and Soviet Economic Development: 1917-1930 (1968), 1930-1945 (1971), 1945-1965 (1973) “ ”The Best Enemy Money Can Buy” “National Suicide: Military Aid to the Soviet Union”

9) Niewidzialne imperium – Nowy porządek świata zdefiniowany. Czym jest Nowy porządek świata? Koncept ten istnieje od tysięcy lat, i jest wizją utworzenia światowego imperium. Babilon, Egipt, Grecja, Rzym, Brytyjskie Imperium a teraz Amerykańska dominacja. Wszystkie te “wielkie” cywilizacje miały wspólny cel. Podbić i zdominować cały ówczesny świat, oraz zunifikować go pod jednym centralnym rządem.

Jeśli taki scenariusz się powiedzie…wg planów elit, które budują ten “nowy” system, większość z nas będzie starta z powierzchni ziemi.

.

.

.

10) Loose.Change.911.An.American.Coup Wraz z odejściem administracji Busha i nastaniem “ery przejrzystości” przybywa okazji do ujawniania nowych informacji, mogących rzucić więcej światła na wydarzenia, które miały miejsce przed oraz po 11września2001 r. Żywiołowo przedstawiony przez Daniela Sunjata (FX’s Rescue Me, First Responders) film “Loose Change 9/11: An American Coup” w pierwszej kolejności bada tajemnicze i okryte złą sławą wydarzenia, które zmieniły bieg historii – od pożaru Reichstagu w 1933, który doprowadził Hitlera do dyktatury, aż do Incydentu z Zatoki Tonkin w 1964, który zapoczątkował wojnę w Wietnamie. Następnie film zabiera widzów w pełną wstrząsów podróż poprzez kilkanaście momentów zwrotnych w historii by ostatecznie zagłębić się w najsłynniejszą katastrofę ostatnich czasów – 11 września. Naszpikowany mocnym, nowym materiałem oraz wnikliwymi wywiadami z takimi osobami, jak Steven Earl Jones (amerykański fizyk, który odnalazł nie zdetonowane materiały wybuchowe w licznych próbkach pyłu z miejsca zawalenia się WTC), dokument ten prezentuje całe spektrum dowodów, zarówno tych już znanych, jak i jeszcze nie prezentowanych. Osiem lat po tych wydarzeniach Amerykanie nadal zmagają się z jego następstwami. Czy jest to kolejna zaplanowana intryga władz? Jeśli tak, to najważniejszym pytaniem, jakie należy teraz zadać jest: co będzie dalej? Lub jeszcze ważniejsze: co możemy zrobić, by zapobiec kolejnemu 9/11?

Film ten jest swoistym wezwaniem do czynu, podsycanym nadzieją, że Ci, których dotknęły wydarzenia z 11 września, wkrótce otrzymają odpowiedzi na pytania, które zadają sobie już od prawie dekady.

11) Loose Change Finall Cut. Co naprawdę wydarzyło się 11 września. Loose Change Finall Cut – To zbiór faktów na temat tego co administracja Amerykańska stworzyła 11 września 2001, aby zrealizować doktrynę Zbigniewa Brzezińskiego nakreśloną w 1997 roku. Doktryna ta została szczegółowo opisana w książce Brzezińskiego „Wielka Szachownica” (została również wydana w Polsce, nakładem wydawnictwa Politeja). Zanim ktokolwiek obejrzy film, powinien przeczytać tą książkę, lub przynajmniej cytaty które zamieszczamy poniżej. Dodatkowo zamieszczamy dla wnikliwych, dokument w języku angielskim „REBUILDING AMERICA’S DEFENSES. Strategy, Forces and Resources For a New Century”.

.

.

12) Loose Change 2ND EDITION (Lektor PL) Film dokumentalny, który najprawdopodobniej przedstawia wstrząsające okoliczności wydarzeń jakie miały miejsce 11 września 2001 roku w USA. W filmie ukazano i rozwiązano zagadkowe kwestie dotyczące min. zawalenia się bliźniaczych wież WTC oraz uderzenia samolotu w Pentagon.

.

.

.

.

.

.

13) Endgame – Ostateczna rozgrywka

Film dokumentalny Alexa Jonesa, o spisku globalnej elity, mającej na celu ustanowienie „Nowego Porządku Świata”. Plan polega na eliminacji 90% populacji Ziemi i totalnej kontroli pozostałej resztki niewolników. Co nie udało się tyranom takim jak Napoleon, Stalin i Hitler, udaje się globalistom wprowadzać podstępem krok po kroku.

.

.

.

.

14) Obama- Wielkie oszustwo

The Obama Deception (Obama – Wielkie Oszustwo) to mocny film dokumentalny, który burzy doszczętnie mit Baracka Obamy jako człowieka pracującego w interesie amerykańskiego społeczeństwa. Fenomen Obamy to oszustwo starannie zaplanowane przez ludzi naprawdę rządzących w USA.

.

.

.

.

15) Fema Camp

Przedstawiam Wam najlepszy film dokumentalny poświęcony obozom koncentracyjnym FEMA w USA. Niezwykły zbiór dokumentów i dowodów na odradzający się na naszych oczach faszyzm w USA, rząd amerykański zaczyna masowo wprowadzać i stosować podobne prawa jak naziści w Niemczech przed wybuchem II wojny światowej. Obozy, relokacje, spisy ludności, profilowanie obywateli, namierzanie GPS, markowanie domów, tworzenie oddziałów podobnych do Hitlerjugend, budowa obozów koncentracyjnych, USA na naszych oczach zmienia się w nowoczesną III Rzeszę, …to dopiero przygotowanie przed czymś znacznie gorszym, co ma wkrótce nastąpić.

.

.

.

.

16) Co oni rozpylają?

Jeszcze dziesięć lat temu chmury nad miastami wyglądały można powiedzieć normalnieFenomen zwany po angielsku „chemtrails” jest ewidentny, widzialny gołym okiem i nie ma charakteru naturalnego. Film tłumaczy czym jest ten fenomen słowami naukowców, którzy tworzą tą technologię. Geoinżynieria istnieje od lat 60-tych, kiedy to podpisano w ONZ międzynarodową umowę o nieużywaniu broni opierającej się na zmianach pogody. Dziś wraz z niby problemem globalnego ocieplenia, naukowcy zastanawiają się nad technikami obniżenia temperatury naszego globu. Ale kryje się za tym coś więcej, znacznie więcej…

W jednym z dokumentów opublikowanych przez CFR (Council of Foreign Relations) możemy przeczytać: „Istnieje wiele strategii, takich jak rozpylanie cząstek odbijających światło, do stratosfery, które mogą być używane do modyfikacji systemu atmosfery ziemi i oceanu, spowalniając lub odwracając efekty globalnego ocieplenia. Wszystkie te „Geoinżynieryjne” strategie obejmują wiele niepewności i stosowanie ich zawiera znaczące ryzyko. Mogą one działać niezgodnie z oczekiwaniami, powodując niezamierzone skutki w systemie klimatycznym. Zmniejszając ocieplenie, strategie mogą powodować inne zmiany, takie jak zakwaszenie oceanu, niszczenia raf koralowych, zmiany w składzie ekosystemów lądowych. Mimo niepewności i bardzo negatywnych potencjalnych konsekwencji, geoinżynieria może być potrzebna, aby zapobiec lub odwrócić dramatyczne zmiany w systemie klimatycznym, takie jak podniesienie się poziomu morza, które mogłyby wywołać katastrofę dla setek milionów ludzi.” W pełnym raporcie CFR zawierającym ponad 140 stron możemy przeczytać: (str 80) „Geoinżynieria obejmuje zmianę ilości promieniowania słonecznego, które dociera do powierzchni ziemi, co z kolei ochładza planetę. Różne rodzaje systemów inżynierii klimatu zostały zaproponowane, począwszy od iniekcji odblaskowych aerozoli do atmosfery, do wprowadzania dużej liczby niewielkich luster w przestrzeni okołoziemskiej. (…)Metody Geoinżynierii są jednak bardzo kontrowersyjne, ponieważ ingerencja na dużą skalę w ekosystemy ziemi może, podobnie jak nagromadzenie emisji gazów cieplarnianych, mieć nieprzewidywalne, szerokie, a być może nieodwracalne skutki. Sugestie, że geoinżynieria może być tanim sposobem na łagodzenie zmian klimatu są również nie na miejscu. W szczególności coraz większe stężenie gazów cieplarnianych w atmosferze będzie prowadzić do konieczności coraz bardziej agresywnego działania w zarządzaniu klimatem, i walki z efektami, które są trudne do przewidzenia. Będą one również powodować niebezpieczne w skutkach kumulacje gazów cieplarnianych, takich jak zakwaszenie oceanów (co negatywnie wpływa na ekosystemy morskie). Niezależnie od tego, czy Stany Zjednoczone wprowadzą na dużą skalę geoeninżynierję, inni mogą to zrobić. W rzeczywistości, geoinżynieria jest jednym z kilku kroków, które mogą być podjęte przez inne kraje, które mogłyby mieć silny wpływ na klimat ziemi. Takie jednostronne działania mogą prowadzić do napięć międzynarodowych, a działania podejmowane przez jedno państwo mogą mieć szkodliwy wpływ na innych.”

17) Masoneria – Ukryte Siły

W 1943 roku w okupowanej przez Niemcy hitlerowskie Francji powstał film pod tytułem „Forces Occultes”, czyli „Ukryte Siły”. Film wyprodukowała wytwórnia „Nova Films”. Reżyserem filmu był Jean Mamy, w opisie filmu występujący pod pseudonimem Paul Riche. Główne role w filmie zagrali: Maurice Rémy, Gisèle Parry, Auguste Bovério i Marcel Vibert. Film pokazuje obraz międzywojennej Francji i sposób działania masonerii, złowrogiej sekty która wywiera przemożny wpływ na życie narodów świata. W filmie parlamentarzysta Pierre Avenel jest wciągnięty w kręgi masonerii ateistycznej rytu Wielki Wschód. Poznaje wielu ludzi tego związku, dla których uczestnictwo w nim jest trampolina do pozycji materialnej lub społecznej. Avenel stara sie przeciwstawić różnym złym zjawiskom, które masoneria realizuje. Jako członek komisji obrony w parlamencie stara sie nie dopuścić do udziału Francji w wojnie światowej. Jednak z tego powodu, uchodzi ledwo z życiem, ponieważ tajemne moce w strukturze masońskiej nasyłają na niego nożowników. W filmie tym interesujące jest ukazanie rytuału wtajemniczenia nowo przyjmowanego adepta do loży masońskiej. Po II wojnie światowej reżyser filmu, który sam był masonem, został osadzony i skazany na karę śmierci za kolaboracje z wrogiem. Wyrok wykonano w fortecy Montrouge 29 marca 1949 roku. Mimo to, bądźmy mu wdzięczni za ukazanie prawdy o masonerii.

18) Film dokumentalny Sprawiedliwi z 1968 / 2011 r. – II WŚ – Polacy – Żydzi Białka – wymordowani bo pomagali Żydom Z filmu Sprawiedliwi, można usłyszeć – w relacji Kazimierza Sidora – o tragedii w Białce. To tu 7 grudnia 1942 roku Niemcy rozstrzelali prawie 100 mieszkańców wioski, która pomagała licznej ludności żydowskiej ukrywającej się w lasach parczewskich. Po wymordowaniu ukrywających się Żydów, Niemcy zaczęli w okolicznych miejscowościach dochodzić, kto pomagał ukrywającym się. Mieszkańcy Białki nikogo nie wydali. Wszyscy mężczyźni między 12. a 60. rokiem życia zostali ustawieni przed miejscową szkołą w piątkach i kolejno wyprowadzani za szkołę i rozstrzeliwani. Kolejni, zorientowawszy się zaczęli uciekać. Niemcy strzelali do Polaków, „jak do kaczek”. Następnie jeszcze dobijano tych, którzy leżąc we krwi jęczeli.W tym czasie wszystkie dzieci, kobiety, dziadkowie zostali zebrani w szkole i pilnowani, by nie podchodzili do okien. Kiedy po rzezi mężczyzn, reszta mieszkańców została wypuszczona i zobaczyła pomordowanych mężów, braci, ojców… nie ma słów, by oddać ogrom bólu tych, którzy przeżyli; niektórzy żyją do dziś.Warto dodać, że do dziś w Białce nie pojawiła się choćby najmniejsza delegacja przedstawicieli żydowskich, by choć na chwilę pochylić czoło przed tymi, którzy życie oddali za pomoc ich żydowskim braciom. Warto, by pan Gross odwiedził to miejsce!: 1. Kopiec usypany za szkołą gdzie rozstrzeliwano kolejne piątki Polaków. 2. Widok na szkołę i okoliczny plac gdzie strzelano do rozbiegających się i uciekających Polaków. W oddali kopiec – pomnik. 3. Pamiątkowy pomnik przed szkołą z nazwiskami pomordowanych Polaków.

19) Przedsiębiorstwo Holocaust

W dniu 19.04.1996r. Izrael Singer – wieloletni sekretarz generalny Światowego Kongresu Żydów, oskarżony później o różne defraudacje majątku – ogłosił, że jeśli Polska nie spełni jego żądań, będzie upokarzana na arenie międzynarodowej. Tak zaczął się atak Przedsiębiorstwa Holokaust na Polskę. W istocie, akty antypolonizmu są coraz częstsze – próbuje się relatywizować i zakłamywać historię. Bohaterski naród polski zrównuje się z niemieckimi nazistami. Wmawiane są nam zbrodnie, których nigdy się nie dopuściliśmy. Wszystko to, by wymusić na Polsce wypłatę odszkodowań w wysokości co najmniej 65mld$. W obliczu szykowanej nam przez Donalda Tuska wielkiej hucpy, nieformalny front walki o prawdę i pieniądze polskiego podatnika mówi STOP. Tak dalej być nie może! Jako naród musimy dać zdecydowany odpór, wbrew prożydowskiej propagandzie mediów polskojęzycznych, wbrew żydowskiemu lobby w USA. Przetłumaczyliśmy dla Polaków, wywiad z prof. Normanem Finkelsteinem – demaskujący haniebne oszustwa amerykańskich organizacji żydowskich. Prosimy o propagowanie tego filmu wśród rodziny, znajomych, wszędzie gdzie tylko się da. Najwyższy czas by prawda zwyciężyła!

„(..) tolerancja bowiem to nic innego jak przyjęcie żydowskiego punktu widzenia, zaś dialog to nic innego jak potulne spełnianie wszystkich zachcianek przedsiębiorstwa Holocaust.” Stanisław Michalkiewic

20) Film: Neo-Eugenika. Wojna przeciw ludzkości

Multimedia

Oto druga część wywiadu z Alanem Wattem. Alan jest pisarzem, dziennikarzem radiowym oraz wnikliwym analitykiem strategii nowego porządku światowego. W tym wywiadzie porusza on problematykę eugeniki, neo-eugeniki i wojny wymierzonej przeciwko populacji całego świata.. . .

.

.

.

21) Odkryć Prawdę

Dokument Aliny Czerniakowskiej, który nigdy nie dostał „zielonego światła” – zgody – na emisję w mediach publicznych.

„.. – Do dziś telewizja publiczna nie wyemitowała w TVP filmu „Odkryć prawdę”. Pisaliśmy w tej sprawie w „Naszej Polsce”, interweniowaliśmy u prezesa Andrzeja Urbańskiego. Pozostało to bez odpowiedzi z jego strony. Dlaczego ten film stał się „pułkownikiem”?

– Film przygotowałam w związku z mającym się odbyć głosowaniem Trybunału Konstytucyjnego w sprawie lustracji. To był dla mnie bezpośredni pretekst, a jednocześnie bodziec do zrealizowania tego filmu. Od dawna myślałam, aby opowiedzieć o najważniejszych procesach, które zadecydowały o obecnej kondycji narodu polskiego. Po prostu – opowiedzieć, co się w Polsce stało i za czyim przyzwoleniem, przez 18 lat wolnej Polski ukrywano i fałszowano prawdę. A przede wszystkim odpowiedzieć na pytanie: czy Polsce i Polakom dzisiaj potrzebna jest prawda – ta wielka narodowa i ta nasza prywatna? Po to, by mieć ufność i nadzieję.

– Widziałam ten film na DVD. Źle się stało, że nie został pokazany społeczeństwu polskiemu przed wyborami, na pewno dużo spraw by wyjaśnił.

Maria Adamus • NASZA POLSKA Nr.01(622) 2 stycznia 2008

22) Andrzej Wronka – DEPOPULACJA- WSPÓŁCZEŚNIE HITLEROWSKA POLITYKA WOBEC NARODU POLSKIEGO

W przypadku gdy chciało się zniszczyć jakiś naród należało albo całkowicie wyniszczyć, zabić jego członków, co w zasadzie jest niewykonalne, lub też – za pomocą specjalnej polityki – uruchomić mechanizmy, tak by naród ten zaczął liczebnie się kurczyć. Jest to proces dłuższy, ale o wiele skuteczniejszy od mordowania, obozów koncentracyjnych itp. Nie powoduje sprzeciwów, protestów i oburzenia opinii światowej. W wyniku realizowania w Polsce polityki depopulacyjnej liczba Polaków zmniejsza się systematycznie. Realizowana przez lata polityka nosi wszelkie znamiona kontynuacji polityki hitlerowskiej wobec narodu polskiego i narodów słowiańskich z okresu II wojny światowej. Czy nie są to aby słowa przesadzone – ktoś zapyta. Czy nie jest to kolejna teoria spiskowa dziejów? W 1942 r. na terenie Generalnego Gubernatorstwa stopa urodzeń wynosiła 18,6 promil, w 2003 r. w III RP wyniosła ona zaledwie 9,2 promil – czyli niecałą połowę tego co w podczas wojny i okupacji. Stopa urodzeń w Polsce od 1989 roku nie zapewnia już zastępowalności pokoleń, zaś jej poziom w 2003 r. oznacza, że populacja odtwarza się zaledwie w 60 procentach. Profesor Meadowson był w ścisłym gronie Klubu Rzymskiego, który opracował raport „Granice wzrostu”. Ciężko o bardziej źródłową wypowiedź. On to bardzo wyraźnie podaje konkretną liczbę ludności dla Polski – 15 milionów obywateli, która według niego jest wielkością optymalną…”

23) Kartel farmaceutyczny. Przemilczane materiały z Norymbergii.

Po 60 latach milczenia dostępne są wreszcie materiały Trybunału Norymberskiego, dotyczące oskarżeń przeciw koncernowi IG Farben – największemu międzynarodowemu przedsiębiorstwu chemiczno-farmaceutycznemu. Organizacja “Profit over Life” odtwarza te materiały i tłumaczy na różne języki. Oto prawdziwy obraz tego co w procesie Norymberdzkim zostało przemilczane.

.

.

.

.

24) Aspartam rakotwórcza słodycz

We współczesnym świecie ogromne ilości produktów, które możemy kupić w sklepach uważanych jest za niezdrowe i kaloryczne. Ale żaden z nich nie wywołuje tyle kontrowersji w świecie medycyny i nauki, co aspartam. Słodzik ten jest niezwykle popularny i występuje w wielu produktach, m.in. coca-coli, gumach do żucia, cukierkach, jogurtach itd.

Kilka lat temu włoski Instytut Ramazziniego dowiódł w oficjalnym raporcie, że aspartam może być rakotwórczy. Mimo to produkt nadal jest na rynku spożywczym i nic nie zapowiada, żeby sytuacja się zmieniła. Naukowcy z Bolonii przeprowadzili badanie na szczurach. Obserwowali gryzonie przez 159 tygodni. W tym czasie podawali im pożywienie, które zawierało aspartam. Naukowcy dbali, by w tych dawkach pożywienia znajdowało się tyle aspartamu, ile dziennie spożywa go każdy z nas. Szczury podzielono na kilka grup w zależności od przyjmowanej dawki słodziku. Co się z nimi stało? Aspartam wywołał u szczurów chłoniaki, białaczkę oraz nowotwory (szczególnie nerek u samic i nerwów obwodowych u samców), nawet jeśli spożywały mniejsze dawki niż dozwolone w przemyśle spożywczym dla ludzi.

25) Świat według Monsanto

Wstrząsający film o największym potworze korporacyjnym, który stanowi śmiertelne zagrożenie nie tyko dla gatunku ludzkiego, ale dla wszelkiego życia na naszej planecie.

Dokument jest podsumowaniem kilkuletniego dziennikarskiego śledztwa znanej francuskiej dziennikarki. W filmie znajdziemy m.in. informacje o historii potwora: od Polistyrenów, PCB, broni chemicznej: słynnego defoliantu „Agent Orange” i dioksyn, po wspaniałe wynalazki przemysłu żywnościowego jak DDT, Aspartam, czy krowi hormon wzrostu.

Obecnie firma jest największym producentem nasion roślin transgenicznych (GMO) – czyli trujących mutantów, które według „niezależnych” badań sponsorowanych przez firmę są rzekomo jadalne i zdrowe.

Korporacja słynie z gigantycznych przekrętów, kłamstw i korupcji najwyższych szczebli władzy oraz bezwzględnego egzekwowania kupionych przez siebie przepisów prawnych, do rujnowania życia zwykłych, drobnych farmerów. Pracuje też nad totalną destrukcją bio-różnorodności światowych upraw – w imię zysku i totalitarnej kontroli wszystkich ludzi. Firma owa jest dziś największym producentem broni biologicznej używanej przeciwko całej ludzkości.

W niniejszym filmie padają nazwiska takie jak Donald Rumsfeld, czy George Bush senior – którzy z tym szkaradnym przedsiębiorstwem są silnie powiązani…

Monsanto odgrywa obecnie rolę podobną do tej jaką odgrywało IG Farben w faszystowskich Niemczech.

26) Świński patent Monsanto

Korporacja Monsanto której „zawdzięczamy” DDT (zakazany Azotox), rakotwórczy Aspartam czy Posilac, (zakazany bydlęcy hormon wzrostu) stworzyła monopol w rynku nasiennym, dzięki swoim odmianom GMO, które posiadają gen terminujący (nie odradzają się) oraz są uzależnione od herbicydu Monsanto – Roundup.
 Dzięki posiadaniu patentu na kod genetyczny swoich odmian mogą przejmować całe uprawy, który zostały tylko zanieczyszczone ich odmianami.

Teraz próbują zrobić to samo ze świniami – zdobyć patent na fragment kodu DNA ich rzekomej odmiany. Fragment ich genu jest częścią, która pojawia się w genotypie odmian wielu zwykłych świń.

Korporacyjny potwór jakim jest Monsanto chce mieć po prostu patent na całą żywność na świecie, może nawet na wszystkie żywe istoty.

27) G. Edward Griffin. Świat bez raka

Jeszcze 50 lat temu mało kto słyszał o raku. Była to niespotykana choroba. Dziś badania wskazują że co 3-4 osoba (w świecie cywilizowanym) zachoruje na raka. Co się stało? Dlaczego wcześniejsze pokolenia miały niejaką odporność na tego typu schorzenia? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie państwo w tym filmie oraz w książce G. Edward Griffina „Świat bez raka. Opowieść o witaminie B17” dostępnej w księgarniach w Polsce.

.

.

28) ”Szczepionki – fakty i mity” prof. Dr hab. Maria Dorota Majewska

FNBG.ORG przedstawia ekskluzywny wywiad z prof. M.D. Majewskiej – jednego z niewielu wybitnych polskich naukowców, którzy mają odwagę opowiedzieć się za rozsądnym podejściem do szczepień. W wywiadzie dowiesz się: co to jest szczepionka, co zawiera, za i przeciw szczepieniom, czy szczepienia są obowiązkowe, czym jest świńska grypa, jak zapobiegać zakażeniu, inne.

„Główną, jeśli nie jedyną, przyczyną monstrualnego wzrostu zachorowań na nowotwory, są szczepionki” – dr Robert Bell, były wiceprezydent Międzynarodowego Stowarzyszenia ds. Badań Nowotworów w British Cancer Hospital [Brytyjski Szpital Onkologiczny]..

.

29) Codex Alimentarius

Bardzo cenna płyta z seminarium CODEX ALIMENTARIUS A NASZE ZDROWIE (dr. Aldridge Verkerk, Śniady, a także Jane Burgermeister, Orzeczhowski) – LEKTOR PL. Na płycie pełny materiał ze spotkania.

.

.

.

.

.

.

.

.

30) Obama – Upadek republiki

Fall of the republic (Obama – Upadek republiki) druga część dokumentu opisującego co się dzieje za kulisami władzy w USA i na świecie. Film niezbędny dla tych którzy chcą zrozumieć co dzieje się dzisiaj w polityce, geopolityce, ekonomii i co czeka nas w przyszłości.

Z perspektywy Polski każdy powinien obejrzeć ten film aby zrozumieć w jakim kierunku podąża polityka USA. Tam gdzie podąża Ameryka, idzie reszta świata.

.

.

.

.

.

31) Władcy Pieniędzy. The money masters.

Jak działa system bankowy? Jak wygląda naprawdę nasz ekonomiczny świat i jego historia? W filmie omawiane są koncepty pieniędzy, długu i podatków oraz ich rozwój od czasów starożytnych do współczesnych. Film obejmuje historię: bankowości opartej na częściowej rezerwie, centralnej bankowości, polityki pieniężnej, systemu obligacji Skarbu Państwa i systemu Rezerwy Federalnej.

.

.

.

32) Anioły i Demony – rzeczywistość czy fikcja? (2005) Lektor PL

Czy tajne, mające wielowiekową tradycję stowarzyszenie iluminatów istnieje naprawdę? Czy trwa walka o dostęp do nowej broni o niespotykanej do tej pory sile rażenia, zdobycie której daje władze nad światem? I czy pierwszym celem ataku będzie Watykan? Autorzy filmu starają się znaleźć odpowiedź na te i inne sensacyjne pytania.

.

.

.

.

.

.

33) „Broń do zniszczenia Mszy”

Program „Katolicka Agencja Śledcza” z serwisu http://www.realcatholictv.com. Odcinek pod tytułem „Broń do zniszczenia Mszy” w wersji PL. Za produkcję odpowiada RealCatholicTV, a prowadzącym jest znany amerykański publicysta katolicki Michał Voris.

Pierwsza część filmu opowiada historię rewolucyjnych zmian w liturgii przeprowadzonych po Soborze Watykańskim II. W części drugiej prowadzący i jego gość xiądz Paweł Nicolson, dyskutują na temat kontrowersyjnych praktyk w posoborowej liturgii.

.

.

.

.

.

34) Żywność GMO – Wyklad Jeffreya M Smitha (GMO)

Żywność genetycznie modyfikowana od dłuższego czasu gości na naszych stołach. Warto wiedzieć kto ją stworzył, i w jakim celu. Warto poznać badania dotyczące GMO. Warto wiedzieć jaki wpływ na nasze zdrowie ma ta żywność. Warto wiedzieć jaki ma wpływ na środowisko. Warto wiedzieć…zapraszamy do obejrzenia wyczerpującego wykładu.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

35) Desiree Rover – Szczepionki Broń Masowej Zagłady PL Wykład Désirée Röver, holenderskiej dziennikarki medycznej, wygłoszony 1 sierpnia 2009, na konferencji „State of The planet” w Amsterdamie. Wykład pokazuje bardzo szczegółowo negatywny wpływ szczepionek na organizm ludzki. Dziennikarka opowiada o manipulacjach medycyny zachodniej. Przedstawia liczne fakty z historii jak i współczesności. .

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

36) Khazarska Konspiracja Która Rządzi Światem Napisy PL

3 lipiec to Dzień Zwycięstwa nad Chazarią. W tym dniu w roku 964, ruski kniaź Świętosław, zdobywając i burząc stolicę Itil, ostatecznie rozgromił Chazarski Kaganat, kładąc tym samym kres pasożytniczej władzy tego tworu. Owo wydarzenie mające wedle wielu historyków kluczowe znaczenie dla historii Europy a nawet świata, jest z jakiś powodów osnute mgłą niepamięci. 964 rok to faktycznie dość dawno temu i można zapomnieć, ale są i tacy którzy twierdzą że rozproszone od tamtego czasu Chazarstwo do dziś dostaje gęsiej skórki na samo wspomnienie tego wydarzenia i dlatego uparcie je przemilcza. W filmie przewija się wiele wątków dotyczących Syjonizmu. Khazarowie pochodzą z prostej linii Sumeru skąd linie rodowe „wężowych ludzi” rozlały się po całym świecie siejąc terror i zamęt aż po dzień dzisiejszy. W filmie nie ma może zbyt wiele o historii, jednak stanowi on połączenie dzisiejszej sytuacji na świecie z realizacją założeń Syjonizmu.

37) Ostatni wywiad z Aaronem Russo z 2007r.

Ostatni wywiad udzielony przez Aarona Russo w 2007 roku dziennikarzowi Alexowi Jonesowi, stanowiący poniekąd jego osobisty testament. Aaron Russo był wielokrotnie nagradzanym producentem i reżyserem filmowym. W czasie swojej barwnej kariery filmowej i artystycznej napotykał na różnorodne przeszkody stawiane mu przez administrację rządową, wskutek czego postanowił zaangażować się w politykę własnego państwa. Kandydował na gubernatora Nevady, założył Partię Konstytucyjną a w 2004 roku ubiegał się o urząd prezydenta Stanów Zjednoczonych. Jego dalszym planom politycznym i filmowym położyła kres choroba nowotworowa. Mimo to w roku 2006 podjął się wyreżyserowania i wyprodukowania filmu dokumentalnego „America: Freedom to Fascism”. Na początku 2007 roku udzielił pełnego poparcia kandydatowi na prezydenta USA, Ronowi Paulowi. Na krótko przed swoją śmiercią założył RestoreTheRepublic.com. Zmarł 27 sierpnia 2007 w wieku 64 lat. Był prawdziwym bojownikiem o wolność i takim też zapamiętali go jego najbliżsi.

38) ZNIESLAWIENIE, CZYLI PRAWDA O TZW. ANTYSEMITYZMIE

Oto film zrealizowany przez Izraelczyka, pochodzacego z syjonistycznej rodziny Yoava Shamira. Stara sie on w nim uczciwie dowiedziec, czym jest tak zwany „antysemityzm” oraz przez kogo i w jakim celu jest wywolywany i wykorzystywany. Zagadnienie to dawno temu, skrotowo opisal polski poeta i dramatopisarz Adam Asnyk: „Antysemityzm czesto hoduja handlarze,z ktorych kazdy dla siebie pewien zysk w nim widzi; kiedy sie interesem korzystnym ukaze, ujma go w swoje rece niezawodnie Zydzi”. Wyrazy wielkiej wdziecznosci za opracowanie polskiej wersji filmu naleza sie nastepujacym Uzytkownikom youtube: galluss (Arczi2828) – za montaz oraz Uzytkowniczkom: Maghrebianka , Ola Gordon i Uzytkownikowi Rad Trap (Mark Nieliwodzki) – za tlumaczenie.

39) Dziury w Niebie? HAARP i Udoskonalone Technologie Tesli

HAARP czyli „Program Badania Aktywności Zorzy Polarnej przy Użyciu Wysokich Częstotliwości” to kontrowersyjny, gigantyczny nadajnik radiowy umiejscowiony na Alasce. Z pozoru służyć ma badaniom potencjału jonosfery w celu poprawy komunikacji, nawigacji i elektronicznego nadzoru. Program prowadzony i sponsorowany jest przez armię Satanów Zjednoczonych i jak łatwo się domyślić ma oczywiście, jak zawsze charakter „pokojowy”. HAARP m.in. potrafi zakłócać i kontrolować systemy łączności i sieci energetyczne, niszczyć satelity na orbicie i międzykontynentalne pociski balistyczne, dokonywać podziemnej tomografii (prześwietlać Ziemię), modyfikować pogodę – wywoływać w wybranym miejscu globu huragany, powodzie, a nawet trzęsienia ziemi, tworzyć na niebie dowolne wzory (rysunki) oraz sterować i manipulować ludzkimi umysłami. .

.

.

40) Ted Gunderson – The Great Conspiracy Exposed

Emerytowany agent FBI „Honcho” Ted Gunderson obnaża w tym wideo wszystko ze szczerym patriotycznym zapałem, rakowate skażenie zorganizowanej ciężkiej przestępczości która zinfiltrowała (od samego początku) rząd Stanów Zjednoczonych na poziomie lokalnym, federalnym i stanowym. Tłumaczy trwającą zbrodnię i korupcję prowadzone pod osłoną prawa przez Iluminatów, oszukańcze FBI i mordercze CIA oraz inne agencje federalnego rządu które pozostają poza kontrolą. Ted ostrzega, że o ile Amerykanie się nie obudzą i nie podejmą indywidualnych działań żądając by gangsterzy w rządzie zostali aresztowani i osądzeni – wtedy „niech Bóg ma nas w swojej opiece” ponieważ w przeciwnym razie wkrótce będziemy świadkami kompletnego zrujnowania Ameryki i naszych ludzi którzy wkrótce będą rządzeni przez „żelazną pięść” faszystowskiego państwa policyjnego. To nie jest teoria, to szczera prawda! .

41) Ian Crane – Codex Alimentarius

Ian Crane wprowadza w zagadnienie „Codex Alimentarius” realizowanego w Polsce pod nazwą Kodeksu Żywnościowego, kluczowa pozycja dla wszystkich którzych inetresuje zdrowe życie i wolność konsumenckiego wyboru. . .

.

.

.

.

.

.

.

.

42) Pieniądze jako dług

Oto animowany film dokumentalny, wyjaśniający skąd biorą się pieniądze. Rzeczywistość wygląda makabrycznie. Dla wielu krajów dług staje się coraz poważniejszym problemem, gdyż większość narodów, firm i osób prywatnych żyje na kredyt. Zaciągają coraz większe pożyczki i płacą niewyobrażalnie wysokie odsetki od czegoś, co nigdy nie istniało… Bo prawda jest taka, że nowoczesny system bankowy robi pieniądze z niczego. Proces ten jest prawdopodobnie najbardziej zdumiewającą sztuczką iluzjonerską jaką kiedykolwiek wynaleziono. .

.

43) Pieniądze jako dług 2

Druga część filmu Money as debt w której przystępnie ukazany jest aktualny pataologiczny system monetarny. Jeśli jeszcze nie znasz prawdy nt tego jak łatwo robi się pieniądze to koniecznie obejrzyj ten film Wojny prowadzone przez USA i kraje NATO, które trwają na świecie od 2001 roku są z nami już ponad 10 lat. Tak długo nie trwała nawet II wojna światowa, a według brytyjskich trendów strategicznych konflikty te będą trwały przez przynajmniej kolejne 30 lat. .

.

44) Wojna jako pokój

O efektach destabilizacji Bliskiego Wschodu. Plan podboju Euroazji pod hasłami równości, demokracji i praw człowieka jest prawdziwą realizacją Orwellowskiego stwierdzenia “Wojna to pokój”. Podbój Afganistanu i Iraku a obecnie kolorowe rewolucje w krajach Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej z militarną akcją przeciwko Libii mają swoje poważne reperkusje społeczne. Kraje które według zachodnich standardów żyły w krajach dyktatorskich po “wyzwoleniu” przez siły zachodnie popadły w jeszcze gorszą niedolę gdzie demokracja istnieje jedynie na papierze a terror jest realnym systemem otaczającym społeczeństwo. To co miało być ucywilizowaniem bliskiego wschodu wznieciło jego najbardziej zacofane i autodestrukcyjne tendencje. Tematem zamieszczonego filmu jest właśnie problematyka reperkusji konfliktu na Bliskim Wschodzie i efekty jakie stały się jego udziałem z perspektywy mniejszości chrześcijańskich zamieszkujących podbite terytoria oraz problematyka tworzonej demokracji. Obecny konflikt na Bliskim Wschodzie realizowany jest na podstawie trzech głównych geostrategicznych anglo-amerykańskich scenariuszy: planu podboju Euroazji Zbigniewa Brzezińskiego opisanego w książce “Wielka szachownica.” brytyjskich planów strategicznych sięgających 2050 roku. planu Bernarda Lewisa bałkanizacji Bliskiego Wschodu.

45) Globalizm, a polski interes narodowy

Jest to wykład, który powinien usłyszeć każdy obywatel Polski, gdyż zostały tu poruszone praktycznie wszystkie aspekty wpływające na niszczenie państwa Polskiego. Pan Andrzej Wronka posługując się faktami i nauką ukazuje jak obca agentura od lat infiltruje nasz kraj. Przedstawia również za pomocą naukowych wzorów, posługując się myśleniem cybernetycznym w jaki sposób dokonuje się wymieranie populacji narodu na froncie demograficznym. Przedstawione zostało również do czego zmierza obecnie prowadzona polityka międzynarodowa i jaki ma wpływ na zmiany zachądzące w poszczególnych krajach.

.

.

.

.

.

46) Globalny szwindel globalnego ocieplenia. Wykład Lorda Christophera Moncktona

Globalne ocieplenie, zmiany klimatu, CO2, podatki ekologiczne wszystkie bazują na jednym podstawowym, nie posiadającym żadnych podstaw naukowych szwindlu. Szwindlu, który został narzucony przez media, ekonomistów i polityków a który promowany jest przez ONZ i inne globalne organizacje. Na czym polega globalny szwindel globalnego ocieplenia wyjaśnia Lord Christopher Monckton w zamieszczonym powyżej wykładzie, obnażając niedorzeczność i zagrożenia wdrażania polityki opartej na tym nonsensie i oczywistym kłamstwie.

.

47) Jaki świat projektuje masoneria – dr Stanisław Krajski

Stanisław Krajski (ur. 1956) – polski historyk filozofii, nauczyciel akademicki, publicysta, prozaik, tłumacz i promotor książek i prac Radomira Maly’ego.
dr Stanisław Krajski – Jaki świat projektuje masoneria?
Wykład wygłoszony w Krakowie 23 stycznia 2010.
Stowarzyszenie Fides et Ratio.

.

.

.

48) Bogowie New Age

KADRY DLA LUDZI O MOCNYCH NERWACH !!!To czego zwolennicy ery wodnika nam nie mówią lansując jakoby naukowy światopogląd.
To co jest zatajane by świat nie zobaczył prawdziwego oblicza nowej ery…
Zagrożenia duchowe,niszczące jednak całego człowieka.WSTRZĄSAJĄCE!

.

.

.

.

49) Odkrywając ruch Nowej Ery ( New Age )

Zamieszczamy prelekcję z 2006 roku, na której Constance Cumbey autorka pierwszej krytycznej książki na temat ruchu new age opisuje jak się na niego natknęła, tłumaczy podstawowe motywy przejawiające się w działalności ruchu i historię jak doszło do tego, że ludzie na całym świecie w latach 80-tych dowiedzieli się o nim i w znacznym stopniu zatrzymali jego rozwój, a tym samym budowę globalnego systemu.

.

.

50) O wschodnich źródłach magii (współczesne zagrożenie – New Age – Era Wodnika) s. Michaela Pawlik

Świadectwo s. Michaeli Pawlik, dominikanki,, która 14 lat pracowała w Indach. Poznawszy kulturę, religie i sekty tego kraju, przestrzega przed dalekowschodnimi hinduistycznymi sektami, omawia techniki duchowej i psychicznej manipulacji.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

51) Niemy Krzyk (Drastyczne, ale prawdziwe) – Czym jest aborcja…

Niemy krzyk (tytuł oryginalny The Silent Scream) – amerykański dokumentalny film wideo o aborcji, nakręcony w 1984 roku. Jest to pierwszy film przedstawiający zabieg aborcji dokonany przy pomocy techniki ultrasonograficznej. Przedstawia on zabieg przerwania ciąży w trzecim miesiącu, oglądany na monitorze aparatu USG. Autorem nagrania jest amerykański lekarz ginekolog Bernard Nathanson. Według komentarza filmu, widoczny na ekranie USG płód cierpi, ucieka przed narzędziem lekarskim, krzyczy z bólu i strachu.

.

.

.

52) Nikola Tesla – Gospodarz Świata

Bardzo ciekawy film o Nikoli Tesli, katastrofie tunguskiej, związkach jego technologii latających spodków z Nazistami i… no właśnie. Film zmusza do zadania pytania: czy geniusz Nikoli Tesli nie był elementem większego planu ustanowienia NWO i Ery Wodnika? Dlaczego tak wiele jego poglądów pokrywa się z naukami New Age?

Na dzień dzisiejszy możemy chyba tylko spekulować, każdy z nas wyciągnie własne wnioski. Oby przyszłość dała nam więcej informacji o prawdziwych poglądach tego niezwykłego człowieka. Jedno jednak jest pewne, że Nikola Tesla bym niezwykłym człowiekiem o wielkiem wiedzy, a swym geniuszem i pomysłowością dorównywał, lub nawet przewyższał wileu najsławniejszych wynalazców.

To on był pomysłodawcą technologii na której opiera się dzisiejsza „maszyna wojenna” HAARP.

.

53) Doc. Józef Kossecki – Współczesna potrzeba tworzenia prawdziwych elit narodowych

Bardzo rzeczowa i ważna wypowiedź doc. Józefa Kosseckiego (ok.50min) na temat potrzeby odbudowy elit narodowych w państwie polskim odnosząc się zarówno do historii jak i do współczesności.

Józef Kossecki (ur. 18 stycznia 1936 r. w Kaliszu) – polski inżynier, politolog, cybernetyk społeczny, dziennikarz, publicysta, nauczyciel akademicki i polityk.

.

54) Pięć Kroków do Tyranii (Napisy PL)

Niezwykle ciekawy i ważny brytyjski dokument tłumaczący mechanizmy manipulacji, jakie stosują władze, autorytety itp. by ze zwyczajnych ludzi uczynić najgorszych zbrodniarzy; zbrodniarzy zdolnych do popełniania najstraszliwszych aktów przemocy – nawet wobec swoich sąsiadów, czy dotychczasowych przyjaciół.
W filmie przedstawiono najsłynniejsze doświadczenia psychologiczne, oraz kilka nowych, w których „królikami doświadczalnymi” byli przypadkowi ludzie złapani w ukrytej kamerze.
Po obejrzeniu filmu można doznać szoku, ponieważ pokazuje on, jak prosto stworzyć tyrański reżim w dowolnym kraju i jak łatwo z KAŻDEGO z nas uczynić prawdziwego tyrana.
I to w pięciu prostych krokach…

Film stanowi doskonałe uzupełnienie dla „Captive Minds” („Zniewolone Umysły”) i z uwagi na styl, w jakim jest zrobiony można by nieoficjalnie nazwać go „Captive Minds II”.

.

55)Totalitaryzm medyczny – Profesor Maria Dorota Majewska o szczepieniach 2012

Pani profesor Maria Majewska jest neurobiologiem i zajmuje się badaniem wpływu szczepień na Centralny Układ Nerwowy.

To co działo się w obozach koncentracyjnych w Auschwitz, obecnie dzieje się na otwartym polu doświadczalnym Polski. Eksperymenty na ubezwłasnowolnionych obywatelach, które były znakiem rozpoznawczym systemu totalitarnego dziś pod pozorem dobra ogółu wprowadza się do polskich realiów. Podobnie jak w czasach III Rzeszy lekarze dokonujący eksperymentów na ludziach i producenci preparatów byli chronieni przed jakąkolwiek odpowiedzialnością za dokonane przestępcze akty, podobnie i dziś ani producenci szczepionek ani Ministerstwo Zdrowia ani lekarze nie biorą na siebie odpowiedzialności za tragiczne skutki szczepień.

Taka sytuacja pokazuje, że pewne grupy i instytucje działają poza prawem. Prawem w rozumieniu wolności jednostki do dokonywania wyboru, prawem do brania na siebie odpowiedzialności za swoje życie i zdrowie, prawem do odmowy brania udziału w eksperymentach medycznych, które są prawami zapisanymi w Konstytucji RP.

Ze względu na przegłosowanie przez Sejm i podpisanie przez Prezydenta nowej, niezgodnej z Konstytucją RP ustawy o zapobieganiu chorobom zakaźnym, tysiące polskich dzieci i osób dorosłych będzie trwale okaleczonych niebezpiecznymi szczepionkami.

“Rozszerzenie definicji choroby zakaźnej i danie urzędnikom z Sanepidu pełnej kontroli nad ogłaszaniem epidemii oraz uprawnień do stosowania przymusu szczepień i leczenia wobec wszystkich zamieszkujących w Polsce osób (także eksperymentalnymi preparatami) ubezwłasnowolnia polskich obywateli i potencjalnie zamienia ich w króliki doświadczalne firm farmaceutycznych. Takich totalitarnych praw nie ma w żadnym demokratycznym kraju.”
pisze ekspert ds szczepień Prof. dr hab. Maria Dorota Majewska.

56) Przemysł tytoniowy – Historia spisku

„Ta bezprecedensowa epidemia w historii ludzkości spowodowała w XX wieku śmierć 100 milionów mężczyzn i kobiet. W XXI wieku umrze kolejny miliard, jeśli nic nie zrobimy” – mówi profesor Gérard Dubois, ekspert Światowej Organizacji Zdrowia.

Ponad trzy lata śledztwa prowadzonego na całym świecie pozwoliło Nadii Collot rozszyfrować strategię działalności przemysłu tytoniowego, który z sukcesem umacnia swą potęgę kosztem zdrowia publicznego oraz, paradoksalnie, pomimo zdrowotnych kampanii profilaktycznych. Reżyserka z samego środka nikotynowego kartelu ujawnia taktykę, o której nikt nic nie mówił od ponad pół wieku.

W ciągu 90 minut odwiedzimy trzy kontynenty: Północną Amerykę, Europę i Afrykę. Rozszyfrujemy kierowany z ukrycia i mistrzowski spisek, który opiera na trzech punktach: naukowej i ideologicznej propagandzie oraz strategiach ekonomicznych.Naukowa propaganda ma na celu manipulację naukowymi dowodami oraz przekupywanie naukowców, by potwierdzali kontrowersje związane z zagadnieniami zdrowotnymi dotyczącymi palenia czynnego i biernego. Propaganda ideologiczna to sprytny i zamaskowany „product placement” w kinie lub telewizji, subtelne i pomysłowe taktyki marketingowe lub polityczne intrygi lobbystów. Celem strategii ekonomicznych jest infiltracja zamkniętych rynków innych krajów, obejście legislacji, zwiększenie sprzedaży wśród młodych i biednych. Także przemyt jest sposobem na zwiększenie międzynarodowego popytu i zysków.

Te trzy filary działania są wspólne dla wszystkich firm tytoniowych na świecie. A wszystko zaczęło się w 1953 roku w Nowym Jorku, gdzie odbyło się sekretne i nielegalne spotkanie przywódców przemysłu tytoniowego. Razem zdecydowali, by wprowadzić w życie plan, który oszukałby społeczeństwo i rząd oraz zbudowałby pozytywny wizerunek papierosa bez względu na koszty. To pozwala zrozumieć i wytłumaczyć podejście papierosowych bossów do naszego zdrowia w dzisiejszych czasach.

57) Przyszłość pożywienia

Film ukazuje problem żywności genetycznie zmodyfikowanej jakie niesie konsekwencje jej stosowanie oraz jak wpływa na nasze życie i zdrowie.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

58) Triumf woli – nazistowskie metody sterownicze

Film dostępny jedynie w naszym serwisie. Ukazuje nazistowskie metody wpływania i sterowania masami ludzi. Jest to film stworzony z prawdziwych archiwów III Rzeszy.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

59) Wezwanie do przebudzenia lektor pl

Jedynie u nas film z pełnym lektorem pl!

tytuł oryginalny „wake up call”
kompilator i edytor filmu : John Nada (2008r.)

Niektóre poruszone kwestie w filmie:
The New World Order, Rezerwa Federalna, Grupa Bilderberg, Trilateral Commission, Council on Foreign Relations, Unia Północnoamerykańska, rodziny Rockefeller/Rothschild, Freemasonry, Bohemian Grove, Illuminati, Problem-Reaction-Solution, 9-11, war profiteering, the phony ‚War on Terrorism’, the impending ‚Big Brother Surveillance Society’, the war on civil liberties, microchipping, kontrola umysłu, medialna kontrola oraz indoktrynacja systemu edukacyjnego.

Featuring:
Alex Jones, David Icke, Aaron Russo, Jordan Maxwell, G. Edward Griffin, Jim Marrs, Bill Hicks, Daniel Estulin, Jim Tucker, Ted Gunderson, Anthony Hilder, Professor Steven Jones, Webster Tarpley, George Carlin, John Taylor Gatto, Charlotte Iserbyt, Dave vonKleist, Stan Monteith and others…

60) William Cooper – Wykład z Lansing, Michigan – 1996

Bill Cooper był bardzo odważną osobowością.
Był również wielkim zagrożeniem dla masonerii. Wiele mówił o potrzebie przebudzenia. Zrobił tyle ile mógł, żeby obudzić jak najwięcej ludzi!
Założył własne radio!
Memorandum Białego Domu okrzyknęło Go “najniebezpieczniejszym prowadzącym audycję radiową w Ameryce“.
Nie dlatego, że mógł kogoś zastrzelić ale dlatego, że “strzelał” udokumentowanymi faktami, które nie mogły zostać podważone.
Założył i zarzadzał najwiekszą i najbardziej skuteczna cywilną agencją wywiadowczą na świecie. CAJI (The Citizens Agency for Joint Intelligence)
Założył włąsną gazetę, ta gazeta nie była żartem, kongresmeni kulili się ze strachu, kiedy ją czytali!
Napisał i wydał książkę, i oddał za to życie. Za to żeby przebudzić jak najwięcej ludzi.
Był rewolucjonistą, był niebezpieczny dla Elit i dlatego teżł zginął.

.

LINK: https://filmyprawdy.wordpress.com/

Reklamy
Komentarze
  1. ketchup pisze:

    jestem zaskoczony ale tez widze prawde w nie ktorych tych filmach przesadzony jest na pewno ten 😀 Dziury w Niebie? HAARP i Udoskonalone Technologie Tesli a reszta calkiem mozliwa i nawet logiczna

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s