NAZISTOWSKI PROGRAM REDUKCJI POPULACJI WOBEC ŚWIATA

Posted: Marzec 2, 2012 in NAZISTOWSKI PROGRAM REDUKCJI POPULACJI WOBEC ŚWIATA
Tagi: , , , ,

PLAN REDUKCJI POPULACJI W

UJĘCIU GLOBALNYM

Obłędne pragnienia elit: chcą ograniczyć populację świata o 90 proc.!

Coraz częściej mówi się o potrzebie ograniczenia populacji aż o 90 proc. (sic!), by wszyscy mogli cieszyć się dobrobytem i czystym środowiskiem.

Na portalu endoftheamericandream.com ukazał się obszerny artykuł, analizujący wypowiedzi „elity światowej” od wielu lat propagującej redukcję liczby mieszkańców Ziemi. Ekonomiści, politycy i naukowcy otwarcie mówią o potrzebie zmniejszenia liczby ludności aż o 90 proc., by Ziemia liczyła jedynie 500 mln mieszkańców.

Chociaż wielu z nas może wydawać się to szaleństwem, to jednak członkowie światowej elity są zgodni co do tego, że tak duża redukcja liczby ludności na świecie jest absolutnie konieczna „dla dobra naszej planety”.

Obecnie decydenci światowi coraz częściej posługują się pojęciem „zrównoważonego rozwoju”, które stało się jednym z kluczowych słów-wytrychów używanych przez radykalny ruch ochrony środowiska. Propaguje on kontrolę urodzin poprzez upowszechnienie antykoncepcji i aborcji.

Założyciel amerykańskiej stacji CNN Ted Turner wielokrotnie postulował ograniczenie liczby ludności nawet do 250 mln. Według niego, byłby to idealny poziom. Dave Foreman, współzałożyciel Earth First, mówi, że zmniejszenie naszej populacji do 100 milionów jest jednym z jego trzech głównych celów. Pozostałe dwa, to zniszczenie infrastruktury przemysłowej i odbudowa bogactwa gatunków na całym świecie.

Chociaż te teorie – jak zauważają autorzy artykułu – są absurdalne, to jednak wciąż są obecne na głównych uniwersytetach w USA. Na przykład profesor biologii z University of Texas w Austin, Eric R. Pianka napisał: „Nie mam żadnej złej woli w stosunku do ludzi. Jestem jednak przekonany, że świat – w tym cała ludzkość – z pewnością byłby o wiele lepszy bez tak wielu z nas”.

Michaił Gorbaczow stwierdził kiedyś, że zmniejszenie światowej populacji o 90 procent byłoby „jak najbardziej na miejscu”. Podczas jednej z konferencji przekonywał: – Musimy mówić na temat seksualności, antykoncepcji, aborcji, wartości kontrolowanej populacji, ponieważ kryzys ekologiczny jest w gruncie rzeczy kryzysem ludnościowym. Jeśli zmniejszymy populację o 90 proc., to tak wielu z nas nie będzie już szkodzić środowisku.

Większość zwolenników ograniczenia populacji nie wyraża się jednak tak otwarcie, częściej wybierając bardziej eufemistyczne określenia. Mówią więc o potrzebie tzw. zrównoważonego rozwoju, „ograniczenia płodności” oraz „poprawy jakości życia”.

Tuż przed dniem, w którym miał się urodzić siedmiomiliardowy obywatel świata w prasie na całym świecie ukazało się wiele artykułów i programów poświęconych kwestii potrzeby kontroli urodzin.

W artykule dla „The Guardian”, Roger Martin stwierdził niedawno, że wszystkie problemy przed jakimi obecnie stoi ludzkość, można by było dużo łatwiej rozwiązać, gdyby „było mniej ludzi na świecie”. Dodał, że ich rozwiązanie staje się niemożliwe z powodu przeludnienia planety, ale gdyby ograniczyć liczbę ludności, wówczas „wszystkim żyłoby się dużo lepiej”.

Doradca Baracka Obamy, John p. Holdren uważa, że w celu ograniczenia przyrostu naturalnego, należałoby sterylizować kobiety, które urodziły dwójkę lub trójkę dzieci. (sic!) Przekonuje, że opracowanie długoterminowej kapsułki sterylizacyjnej – która mogłaby być wszczepiana pod skórę i usuwana, gdyby kobieta chciała urodzić dziecko – „otwarłaby dodatkowe możliwości przymusu kontroli płodności”. Kapsułka – jego zdaniem – mogłaby być wszczepiana w okresie dojrzewania i być usuwana po uzyskaniu oficjalnej zgody urzędników. (sic!) Holdren uważa również, że przymusowa aborcja byłaby zgodna z konstytucją amerykańską, gdyby okazało się, że kontrola urodzeń jest konieczna.

CELE ŚWIATOWEJ ELITY ZAPISANE NA KAMIENIACH W STANIE GEORGIA:

W jednym z najbardziej odludnych miejsc amerykańskiego stanu Georgia, z dala od szlaków turystycznych i zainteresowania postronnych osób, na niewielkim wzniesieniu wznosi się mało znany monument zwany The Georgia Guidestones – Kamiennymi Wskazaniami z Georgii. Sześć kamiennych bloków, ustawionych zgodnie z astronomicznymi wytycznymi, pokrytych jest inskrypcjami w ośmiu językach współczesnych i czterech starożytnych.

The Georgia Guidestones tworzy sześć kamiennych płyt o łącznej wadze 120 ton. Centralny blok otoczony jest czterema monolitami, z których każdy zawiera ten sam tekst składający się z nowej, racjonalistycznej wersji „dziesięciorga przykazań” – w języku angielskim, hiszpańskim, rosyjskim, chińskim, arabskim, hebrajskim, hindi i suahili:

1. UTRZYMUJ POPULACJĘ [niewolników] PONIŻEJ 500 MLN, ZACHOWUJ RÓWNOWAGĘ Z NATURĄ.
2. PROWADŹ MĄDRZE REPRODUKCJĘ
[niewolników] DOSKONALĄC ZDATNOŚĆ, RÓŻNORODNOŚĆ.
3. ZJEDNOCZ LUDZKOŚĆ NOWYM ŻYJĄCYM JĘZYKIEM
[zlikwiduj języki narodowe, narodową tożsamość].
4. OKRZESAJ
[ich] PASJĘ – WIARĘ – TRADYCJĘ I CAŁOŚĆ RZECZY [twoim] SPOKOJEM ROZUMU. *)
5. OCHRANIAJ [podległych sobie] LUDZI I NARODY UCZCIWYMI [w twoim mniemaniu] PRAWAMI I SPRAWIEDLIWYMI SĄDAMI [zachowuj pozory sprawiedliwości].
6. POZWÓL WSZYSTKIM
[podległym] NARODOM ROZWIĄZYWAĆ WEWNĘTRZNE SPORY W ŚWIATOWYM SĄDZIE [w którym ty będziesz sądzić niewolników].
7. UNIKAJ NIEISTOTNYCH
[dla ciebie] PRAW I BEZUŻYTECZNYCH URZĘDNIKÓW [którzy mogliby służyć niewolnikom zamiast jedynie tobie].
8. RÓWNOWAŻ PRYWATNE PRAWA
[niewolników] [ich] SPOŁECZNYMI OBOWIĄZKAMI [wobec ciebie].
9. NAGRADZAJ PRAWDĘ
[zgodną z twoją ideologią] – PIĘKNO [zewnętrzne] – MIŁOŚĆ [do NWO] – POSZUKIWANIE HARMONII Z NIESKOŃCZONOŚCIĄ [z każdym bożkiem, obojętnie jakim, tylko nie z Bogiem chrześcijan].
10.
[niewolniku] NIE BĄDŹ RAKIEM NA ZIEMI — ZOSTAW MIEJSCE DLA NATURY [i dla nas, twoich właścicieli] — POZOSTAW MIEJSCE NATURZE [samo twoje istnienie, to że jeszcze żyjesz, jest przeciw naszym planom].

W 2011 roku media rozpisywały się o tajnym spotkaniu tzw „klub miliarderów”. Irishcentral.com podała jako pierwsza tą informację 18 maja a kolejne media podały tą informację jako “spotkanie superbohaterów”. Uczestnikami byli – Bill Gates, Warren Buffett, George Soros, Oprah Winfrey, Ted Turner, Michael R. Bloomberg, David Rockefeller Sr, David Rockefeller Jr i inni potentaci biznesu – razem warci co najmniej 120 miliardów dolarów według szacunków magazynu Forbes. Jako oddani filantropowie, miliarderzy są zaniepokojeni globalną recesją i trudną sytuacją swoich bliźnich, przekazały źródła z wewnątrz grupy. Chcą dowiedzieć się, jak mogą „łącząc się zrobić więcej,” powiedział ABCNews.com doradca Fundacji Billa Gatesa.Od Cyklonu B do RU 486

Środek chemiczny RU 38486 (od Roussel-Uclaf, produkt nr), określany w skrócie mianem RU 486, został opracowany i przetestowany we Francji przez prof. Etienne-Emile Beaulieu, pracującego dla przedsiębiorstwa farmaceutycznego Roussel-Uclaf SA. Ciekawostką jest fakt, że od 1968 roku jednym z większych udziałowców Roussel-Uclaf był niemiecki koncern Hoechst AG. Hoechst to jedna z trzech firm wydzielonych przez Amerykanów po II wojnie światowej (w 1951 roku) z Interessengemeinschaft Farbenindustrie AG (I.G. Farben), znanej powszechnie między innymi z produkcji Cyklonu B, używanego przez Niemców do masowej zagłady więźniów w komorach gazowych. IG Farben miał również współudział w zbrodniczych eksperymentach medycznych, przeprowadzanych w obozach koncentracyjnych, między innymi w Buchenwaldzie, Auschwitz czy Ravensbrück oraz w wykorzystywaniu więźniów do niewolniczej pracy. Firma, w której wynaleziono i rozpoczęto produkcję RU-486, jest następcą producenta Cyklonu B. Trudno, nie robiąc badań historycznych, wnioskować, czy jest to przypadek, a jego znaczenie ma wymiar tylko symboliczny. Można się pokusić o stwierdzenie, że ta zależność ma głębszy charakter. Tak czy inaczej holokaust trwa nadal.

Bill Gates o redukcji populacji:

Ted Turner wzywa do wdrożenia polityki jednego dziecka na całym świecie.

Ted Turner jest sam ojcem pięciorga dzieci. Jest właścicielem ponad 2 milionów akrów ziemi. Jest największym na świecie właścicielem ziemskim, bijącym na głowę nawet rodziny królewskie europy.

Turner publicznie wyrażał poparcie dla programów redukcji populacji, które proponowały redukcję mieszkańców ziemi o 95%.

Tego typu zmniejszenie ilości ludzi na ziemi, mogło by się odbyć jedynie przez masową eksterminację, masowe aborcje, głód lub pandemie. Na terenie trzeciego świata Turner ufundował dosłownie miliardy dolarów na programy związane z redukcją populacji, głównie wspierając finansowo programy ONZ, torując drogę dla takich ludzi ja Warren Buffet czy Bill Gates. Ojciec Billa Gatesa jest od lat głównym członkiem zarządu instytucji „Planned Parenthood” i jednym z bardziej znanych eugenicystów.

Bill występując publicznie dał wyraz poparcia dla promowania masowych szczepień, aborcji i redukcji populacji na świecie i tym samym obniżenia emisji CO2 na świecie. Obejżyj prezentacje Billa na TED conferencje. Bill dbając o zdrowie publiczne stwierdził również, że wzrost efektywności służby zdrowia może przyczynić się pozytywnie do redukcji populacji, prawdopodobnie odnosząc się do wyżej wspomnianych szczepień.

Bill Gates o „skutecznych” technikach depopulacji:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=TzPiX5abxJ8

Sugestie kontroli populacji w amerykańskiej telewizji:

John D. Rockefeller III zmarł w 1978 roku, ale jego młodszy brat, David S., który właśnie skończył w tym tygodniu 94 lata i jego syn, David Jr, 67, skłonni są do kontynuowania walki. To wydaje się tak ironiczne, że amerykańska dynastia wydaje niezliczone miliony dolarów, nawet u schyłku własnego życia, na poszukiwanie nowych sposobów, aby inne osoby dobrowolnie zakończyły linię własnej rodziny. Dla mnie wielkim problemem nie jest zbyt wielu ludzi, szczególnie, że niektórzy futurologowie szacują, że postęp techniczny, pozwoli na wsparcie populacji wynoszącej nawet 100 miliardów ludzi. Problemem jest brak szacunku mężczyzn i kobiet dla siebie nawzajem i dla ludzkiego życia. Prawdziwie szlachetnym dążeniem jest wzmacnianie dobrych norm społecznych i wspieranie najlepszych modeli dla rodzin. Jeśli miliarderzy chcą „zrobić więcej dobrego”, to byłby dobry początek.

————————————————

Kryzys demograficzny. Europa się starzeje, a dzieci rodzi się mniej – alarmuje hiszpański Instytut Planowania Rodziny.

Przedstawiony w Parlamencie Europejskim raport wzywa polityków do działania W Unii Europejskiej liczba mieszkańców przekroczy wkrótce pół miliarda.

Ale eksperci ostrzegają: w większości krajów dzieci rodzi się za mało, żeby następował przyrost naturalny. 27 sek średnio z taką częstotliwością przeprowadza się aborcje w Unii Europejskiej.

To 3 200 zabiegów przerwania ciąży dziennie Hiszpańscy eksperci wśród najbardziej niepokojących zjawisk demograficznych wymieniają wysoki wskaźnik aborcji: co piąta ciąża jest usuwana. Rocznie w Unii Europejskiej wykonuje się 1,2 miliona takich zabiegów, co jest równoznaczne z populacją Słowenii.

Trendem ostatnich dziesięcioleci jest niechęć do zawierania ślubów. W ciągu ćwierć wieku liczba małżeństw spadła o 24 procent.

Średnio związek małżeński trwa 13 lat. Kobiety odkładają na później decyzję o urodzeniu dziecka. Średni wiek Europejki rodzącej pierwsze dziecko to 30 lat. A im później na świat przyjdzie pierwsze dziecko, tym mniejsze szanse na dalsze powiększenie rodziny.

COMECE: Trybunał Unii uznał, że embrion to istota ludzka

20/10/2011Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej dał naukowo uzasadnioną definicję ludzkiego embrionu.

Tak Komisja Episkopatów Wspólnoty Europejskiej COMECE skomentowała wtorkowe orzeczenie mającego siedzibę w Luksemburgu trybunału z 18 października, zakazujące w krajach Unii patentowania komórek macierzystych, których pozyskanie wiąże się z niszczeniem embrionu.

„Jest to kamieo milowy w ochronie ludzkiego życia w unijnej legislacji” – czytamy w oświadczeniu COMECE. Podkreśla się w nim, że dotychczas jasnej definicji ludzkiego embrionu w Unii Europejskiej brakowało.

———————————

Według oficjalnych danych Organizacji Narodów Zjednoczonych, od wielu lat corocznie w skali świata dokonuje się ok. 50 milionów aborcji.

Na podstawie tych danych szacuje się, że zabito co najmniej 2 miliardy dzieci w łonach matek! Liczba ta może się wydawać szokująca, ale takie są fakty. Niestety, nie jest ona pełna.

Nie obejmuje bowiem tzw. miniaborcji – wykonywanych bardzo wcześnie, oraz skutków stosowania bardzo popularnych w latach 80. wkładek domacicznych, a także milionów dzieci, które zginęły podczas stosowania procedury in vitro. Zabijanie dzieci poczętych w łonach matek stało się jednym z największych dramatów XX i XXI wieku.

ŻYCIOWA WALKA Obecnie ruchy obrony życia w wielu krajach są coraz silniejsze. Obywatele coraz liczniej sprzeciwiają się zabijaniu dzieci. Musimy bronić się przed tezą lansowaną przez wielkie organizacje międzynarodowe jak ONZ, że aborcja jest prawem człowieka. Jeżeli taki zapis znalazłby się w kanonach prawa międzynarodowego, obrońcy życia, działając przeciwko temu antyludzkiemu definiowaniu „praw człowieka”, naruszaliby prawo podstawowe i można by ich było karać jak poważnych przestępców.

Przecież współczesna nauka jednoznacznie dowiodła, że życie każdego człowieka zaczyna się od poczęcia, czyli zapłodnienia matczynej komórki jajowej przez rodzicielski plemnik. Każdy może zaangażować się w obronę życia. W zasadzie jest to elementarny obowiązek każdego chrześcijanina. Ktoś pomoże spotkanej kobiecie w stanie błogosławionym, inny wspomoże rodzinę wielodzietną czy też ruch pro-life. Wszystko jest ważne. Razem możemy zrobić więcej.

CZY ROZUMIESZ DO CZEGO ZMIERZAJĄ FUNDATORZY SZCZEPIONEK, KAMER, CHIPÓW, PODSŁUCHÓW, SPISÓW, ANKIET, GMO, FLUORU, ASPARTAMU, NIKOTYNIZMU, ALKOHOLIZMU, ZBOCZEŃ, ROZWODÓW, TELEWIZJI, FASTFOODÓW, EUTANAZJI, ZBROJEŃ, INTERWENCJI ZBROJNYCH, EKUMENIZMU, KREDYTÓW, ELEKTROWNI ATOMOWYCH, BIEDY, ABORCJI, GLOBALIZACJI, CENZURY, POLITYCZNEJ POPRAWNOŚCI, TEMATÓW ZASTĘPCZYCH, SKŁÓCANIA I STOPNIOWEGO ODBIERANIA NAM WSZYSTKIEGO? CZY TO ROZUMIESZ?

DROGI WYJŚCIA Z ZAPAŚCI DEMOGRAFICZNEJ W POLSCE I EUROPIE

Dramatyczna sytuacja demograficzna Polski i Europy domaga się podjęcia zdecydowanego, konsekwentnego, strukturalnego i kompleksowego działania zmierzającego do odwrócenia niekorzystnych tendencji demograficznych.

(Do stworzenia tej publikacji korzystaliśmy z różnorodnych publikacji obrazujących przedstawiony temat)

Redakcja Filmy Prawdy

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s